Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Метою життя є довести, що непереборних обставин немає і засівати ниву добра треба тим, що б ніхто, крім тебе, краще зробити не міг! Тоді пам’ять людей буде до тебе вдячною! Найвища наука життя – це бути мудрим, найвища мудрість – бути добрим!

 

Дума Ігор Михайлович

БІОГРАФІЯ

Народився 15 жовтня 1951 р. у м. Львові. Проживає у селі Зимна Вода Пустомитівського району Львівської області.
Освіта вища. У 1982 р. закінчив Львівський автомобільно-шляховий технікум, у 1987 р. - Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю “Економіка торгівлі”, економіст. У 1997 р. - аспірантуру при Українському транспортному університеті. Кандидат технічних наук. Академік Транспортної академії наук України (1998).
У 1972 р. поступив на роботу на Львівське АТП-14631. Працював слюсарем-автоелектриком, бригадиром автоелектриків, майстром дільниці, начальником майстерні, заступником головного інженера, заступником директора. В червні 1988 р. – директор, з 1997 р. – голова правління ВАТ “Львівське АТП-14631”. У 1999 р. на загальних зборах акціонерів обраний головою правління ВАТ “Львівавтотранс”, за сумісництвом. У травні 2000 р. за наказом міністра транспорту України призначений на посаду начальника Львівського обласного автотранспортного управління.
У 1983-1985 рр. - депутат районної ради Червоноармійського району м. Львова.
“Метою життя є довести, що непереборних обставин немає і засівати ниву добра треба тим, що б ніхто, крім тебе, краще зробити не міг! Тоді пам’ять людей буде до тебе вдячною! Найвища наука життя – це бути мудрим, найвища мудрість – бути добрим!
Коли є результат, коли при загальних завалах в усіх сферах життя у мене щось рухається вперед, щось вирішується, коли формується нова якість світового рівня - отримуєш задоволення від роботи.
В людях ціную порядність та здатність відчувати сором перед оточуючими за свої слова та за дії”.
Нагороджений: орденом “За заслуги” ІІІ ступеня (2001), медаллю “За трудову відзнаку” (1986).
Заслужений працівник транспорту України.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»